מרפאת שיניים

eco-friendly dentist

צוות המרפאה של ד”ר אמיר דיין

ד”ר אמיר דיין הוסמך בשנת 1998 ממרכזי הבריאות של חברת  רבות בכל מיני שיטות בעל פה, ונתן שירות למעל 5,000 חולים. בשנת 2000 סיים ד”ר דיין את בחינת MFGDP וכן נרשם בקולג ‘המלכותי לכירורגים (לונדון). אמיר דיין החל את דרכו עם קליניקה פרטית בשנת 2001. במהלך השנים הקים אמיר דיין את מרפאת השיניים שלו כדי לשרת את קהל הלקוחות המקומי והבינלאומי. לאמיר דיין תשוקה לגישות חדשות לטיפול בשיניים, וכן לבסס את הטיפולים המקצועיים שלנו על מחקר מחקרי מדעי.

 

שרון לוי הצטרפה לקבוצה שלנו בשנת 2015. היא האחות הרשומה למתאמן שלנו. היא בקיאה במיוחד בכל ההיבטים של טיפולי שיניים. היא שומרת על אזור הטיפול הכירורגי ללא רבב, על המטופלים נוח ומקפידה על בקרת זיהום.


משה דיין
הצטרף למרפאת אמיר דיין בשנת 2016. משה דיין הינו פקיד הקבלה הראשי שלנו, האחראי על החלק הקדמי של המרפאת שיניים. למשה דיין יש קשר נפלא עם הלקוחות שלנו והוא תמיד מוכן ללכת בשבילם עוד קילומטר.

רינת גולדשטיין הצטרפה למרפאת השיניים עמיר דיין בשנת 2020. כיום היא עובדת כמתמחה לסטודנטים לרפואת שיניים ועובדת טוב משמעותית. בסופו של דבר היא תהפוך לרופאת שיניים מלאה עד סוף השנה.

Opening Hour

When you select a dental professional, several elements count. Select Amir Dayan and you can tick all one of the most vital boxes

Monday

08am - 03pm

Tuesday

08am - 03pm

Wednesday

08am - 03pm

Thursday

08am - 03pm

Friday

08am - 03pm

Saturday

08am - 03pm

Sunday

08am - 03pm

Affordable Dentistry

These are used when the central network inside the tooth (the origin canal) becomes infected or traumatized leading to an unhealthy circumstance as well as abscess development.

Best Service

Our team is trained and highly experienced and can deal with anxiety. A method of desensitization often helps where over several visits, patients are gradually introduced to the clinic and the environment.

s

ד”ר אמיר דיין הרופא מספר אחד בכל הארץ