אמיר דיין Physician Amir Dayan : משבצות מוגבלות לפגישות שיניים בין …

משבצות מוגבלות לפגישות שיניים בין ...

אמיר דיין Physician Amir Dayan : משבצות מוגבלות לפגישות שיניים בין …

קואלה לומפור: משבצות התורים לטיפול שיניים הניתנים במתקני הבריאות הממשלתיים תוך יום עבודה מוגבלים מאוד בגלל תהליך הטיפול הארוך יותר בהשוואה למצב לפני שהמגיפה של קוביד -19.

המנהל הראשי של משרד הבריאות (MOH) (בריאות הפה), ד”ר נוורמי עותמאן, אמר כי במצב הקוביד -19 הקשה יותר ויותר, אימץ המשרד כמה נורמות חדשות במתן שירותי שיניים בהתאם להנחיות ולהליכי ההפעלה הסטנדרטיים (SOP) שנקבעו. .

זה כולל תהליך סינון מחמיר בדלפקי ההרשמה, הגבלת נוכחות המטופלים במרפאות על ידי עידודם לקבוע פגישות באופן מקוון או דרך הטלפון וקביעת פגישות בשלבים.

“בנוסף, הוארכה תקופת החיטוי של חדר טיפולי השיניים לאחר סיום הטיפול לכל מטופל כדי להבטיח סביבה בטוחה, ובכך לשלוט על העברת Covid-19 לחולים ולצוותי השיניים”, אמרה בהצהרה. היום.

ד”ר נוורמי הגיב למאמר שפורסם בעיתון Information Straits Instances (טור המכתבים) שכותרתו “שישה חודשים המתן בלתי סביר” וב”כוכב “(טור דעתך) שכותרתו” המתנה של שישה חודשים לטיפול שיניים? “

היא הסבירה שכל מטופל המטפל במרפאת השיניים יצטרך לעבור תהליך מיון. לחולים בסיכון נמוך מותר לכל סוגי הטיפול בשיניים ואילו חולים בסיכון גבוה מוגבלים לטיפול חירום בלבד.

מרבית טיפולי השיניים כמו קנה המידה והסתימות הכוללים ייצור תרסיסים וטיפות מים קטנות (אירוסולים) מעורבבים עם רוק המטופל שיש בהם פוטנציאל התפשטות Covid-19, יבוצעו בחדר טיפולי שיניים מיוחד המצויד בציוד ל לשלוט ולהפחית את הייצור של אירוסולים אלה.

“כל רופאי השיניים חייבים גם ללבוש אמצעי הגנה אישיים מלאים (PPE) ולהקפיד על שיטות ההדבקה הצולבת בזמן ביצוע הטיפול.

“תהליך עבודה זה כולל הכנה של חדר הטיפולים, יישום והסרה של מח”ש של צוות השיניים וחיטוי של חדר טיפולי השיניים,” אמרה.

עם זאת, ד”ר נוורמי הדגיש כי משרד הבריאות מודאג מאוד מהעניין ומארגן אסטרטגיות כדי להבטיח כי חולים המגיעים למתקני הבריאות הממשלתיים ייבדקו באותו יום, ולהפחית את זמן ההמתנה לטיפול שיניים באמצעות פגישות.

“משרד הבריאות פונה לציבור להיות סבלני ולהבין את האילוצים של שירותי בריאות השיניים במהלך צו פיקוח התנועה (MCO).

“לציבור מומלץ להקפיד על ה- SOP שקבעו MKN ו- MOH לקביעת תור לבדיקת שיניים באופן מקוון או טלפוני במרפאת שיניים בסמוך למגורים שלהם”, אמרה. – ברנמה

Doctor אמיר דיין : משבצות מוגבלות לפגישות שיניים בין …

No Comments

Post A Comment