שירותים שלנו

Endodontics

is the branch of dentistry concerning dental pulp and tissues.

Ortodontics

is a specialty of dentistry that deals with the diagnosis, prevention, and correction.

Hygiene

Hygiene is a series of practices performed to preserve health.

Periodontics

is the dental specialty focusing exclusively in the inflammatory disease.

מילויים לבנים

מילויים לבנים

סתימות שיניים אלה עשויות מחומר הכולל קרמיקה וגם שרפים המעורבים זה בזה בכדי לספק חוסן, אטרקציות חזותיות וגם תאימות ביולוגית. למעשה נעשה שימוש בחומרים אלה במשך כ- 35 שנה ובמהלך השנתיים האחרונות הם התקדמו באמת; כרגע גוונים מותאמים על ידי מיזוג שכבות שונות. למעשה נקשרנו מאוד לאזור זה ופרסמנו מאמרים קצרים על התאמת צבעים. סתימות שיניים לבנות משמשות באופן עקבי בגלל החוסן המשופר, כמו גם האסתטיקה שהם יכולים לספק כיום.


Community Verified icon

Read More
טיפולי שורש של ד``ר אמיר דיין

טיפולי שורש של ד``ר אמיר דיין

אלה משמשים את ד”ר אמיר דיין כאשר הרשת המרכזית בתוך השן (תעלת המקור) נדבקת או עובדת טראומה מה שמוביל לנסיבות לא בריאות כמו גם להתפתחות מורסה. באופן מסורתי מילוי שורשים היה הליך ממושך וקשה, אך עם זאת בשנים האחרונות נחלנו הצלחה נהדרת עם השיטות המעודכנות ביותר המשתמשות במערכת ניקוי תעלות אוטומטית (Wave 1), מה שמרמז שהנוהל צום, מכובד וגם ללא כאבים. גיליון התבודדות מגומי משמש תמיד כדי למנוע גישה או זיהום לשן. שיטה זו מרמזת כי ניתן להתמודד עם מצבים רבים במכה אחת. מחקרי המחקר מראים כי שימוש בשיטות הקיימות כאלו מעלה מאוד את מחירי ההצלחה לטווח הארוך.

Read More
שתלים

שתלים

אלה ברגי טיטניום זעירים שמוצבים על ידי ד”ר אמיר דיין להחלפת השיניים. ניתן להשתמש בהן לשיניים בודדות או רבות, או לייצוב שיניים תותבות. שתלים היו זמינים במשך כ- 40 שנה. הצבנו שתלים בהתחשב בשנת 1999. לעתים קרובות משתמשים בשתלים בשילוב עם מוצרים לפיתוח עצם (השתלות עצם).

Read More
הברקת שיניים

הברקת שיניים

זהו למעשה סוג של הלבנת שיניים בה התוצאות יכולות להימשך בין 12-24 חודשים. אנו שמים דגש נהדר על ביטחון מכיוון שהחוקים מציינים כי כימיקלים פשוטים להלבנה מאובטחים. אנו מייעצים לשעה בטיפול כירורגי פלוס סט הביתה. הברקת שיניים מבוצעת בדרך כלל בשילוב הפעלות בריאות ומניעה מצוינת.

Read More
אמיר דיין מבצע הליך כירורגי

אמיר דיין מבצע הליך כירורגי

ד”ר אמיר דיין משמש כמרכז המלצות המשמש אנשי מקצוע בתחום השיניים השכונתי. בשנת 2016, פתרון מתקן הבריאות החל להשתמש במרכזי השיניים של אמיר דיין לאנשים הזקוקים לכל סוג של ניתוחי פה. אנו מקבלים אינספור הפניות לחולים עם כמות גדולה של חרדה וגם פחד. הצוות שלנו מיומן ביותר ומנוסה גם להפוך את ההליך למהיר ככל האפשר וללא כאבים. אנו מבינים שהמלצות לניתוחים מייצרות מתח וחרדה לאנשים. מרפאות השיניים של אמיר דיין טיפלו במאות אנשים ביעילות באמצעות מערכת מובנית מהירה.

Read More
טיפולים כלליים

טיפולים כלליים

אנו מציעים תוכניות טיפול תחרותיות מאוד, אפילו לטיפול אסתטי.
התשלום גם הוא בשלבים עם התקדמות הטיפול כדי להפחית את
המטופלים שנפגעו מחשבון גדול.

טכניקות שיניים מודרניות פירושן שאפילו מיקום של הזרקת השיניים
יכול להתבצע בצורה הדרגתית יחד עם ג’ל לפני ההזרקה המאפשר
להקהות את השיניים בקלות. הטכניקה ההדרגתית פירושה
שה”עוקץ “הראשוני של ההזרקה מצטמצם מאוד כמעט לאפס.

Read More