אמיר דיין רופא שיניים Amir Dayan : פרופיל גראד: דרכו של חתן הפרס המוביל ל …

פרופיל גראד: דרכו של חתן הפרס המוביל ל ...

אמיר דיין רופא שיניים Amir Dayan : פרופיל גראד: דרכו של חתן הפרס המוביל ל …

היה לדבי צ’או קרא את הסיפור על האופן שבו אמילי בוננג שמעה שזכתה במדליית הזהב היקרה של ד”ר דייוויד ברפואת שיניים בשנה שעברה: דוא”ל הפקולטה לרפואת שיניים הדיקן בן דייוויס, הבקשה להתקשר אליה ואז שיחת הטלפון עצמה.

“אז כשקיבלתי דוא”ל מד”ר דייויס ששאל אם הוא יכול להתקשר אלי, עלתה במוחי המחשבה שייתכן שזו הסיבה.”

למרות זאת, דבי אומרת שהיא הייתה עצבנית מהקריאה ושניהם “מופתעים ומכובדים” לקבל את הידיעה שהיא מקבלת מדליית הזהב של ד”ר דייוויד יקרה בשנת 2021 ברפואת שיניים. הפרס הסתיים בארבע שנות לימוד בבית ספר לרפואת שיניים במהלכן השיגה דבי ציונים בכיתה בכיתה. היא בוגרת בהצטיינות ובחמישה פרסים נוספים.

‘שיניים נוראיות’

עם אב שהוא מנתח אורטופדי ואמא שהיא אחות בבית בטייוואן, דבי אומרת שהיא גדלה בסביבה “ממוקדת בתחום הבריאות”. אבל הסיבה המשכנעת יותר לבחירת רפואת השיניים כקריירה, היא מודה, היא שהיו לה “שיניים איומות” בילדותה. תאונה טראומטית שברה רבים משיני התינוק שלה וגם חיבתה לדברים מתוקים גבתה את שלה. כתוצאה מכך, היא הייתה “אורחת תכופה” במשרד רופא השיניים עוד בילדותה ואחר כך ביישור השיניים בהתבגרותה.

היא מעולם לא פחדה ללכת לרופא השיניים, אומרת דבי, ותמיד חוותה חוויות נהדרות בביקוריה. היא העריכה במיוחד את עבודתו של האורתודנט שלה ואת ההשפעה החיובית שהייתה לה על ביטחונה. עד שלמדה בתיכון בנובה סקוטיה, דבי שמה לעצמה את דרכה להיות בעצמה רופאת שיניים.

לאחר התיכון, דבי נסעה לדלהאוזי שם למדה תואר ראשון בהצטיינות במיקרוביולוגיה ואימונולוגיה, מה שהניע עניין באנטיביוטיקה ובשמירה על מיקרוביאלית. היא התקבלה לתוכנית לרפואת שיניים מיד לאחר סיום התואר הראשון.

כבר מההתחלה היא הייתה בטוחה שקיבלה את ההחלטה הנכונה. “אני אוהבת את כל ההיבטים של רפואת השיניים”, אומרת דבי, “זה נותן לך מגוון רב ביום, בנוסף יש את ההיבט המעשי.” היא נהנתה במיוחד מאינטראקציה של מטופלים. “אתה לומד הרבה מאנשים על ידי האזנה לסיפורים שלהם.”

חשיבות ההסתגלות

במהלך הקיץ הצליחה דבי להמשיך ולהשתתף במחקר בנושא ניהול מיקרוביאלית ולדבריה היא נהנתה ממנטורים רבים בקרב חברי הסגל ומתמיכת משפחתה, בן זוגה וחבריה לכיתה.

סיום השנתיים האחרונות בבית הספר לרפואת שיניים במהלך מגיפה לא היה אידיאלי עבור דבי וכיתתה. “החמצנו זמן קליני בקיץ שעבר, מצאתי שההרצאות המקוונות מאתגרות ולא יכולנו לבלות זה עם זה בדרך הרגילה. אבל אתה לומד כמה מהר אנשים יכולים להסתגל. “

בהתחשב בהתעניינותה בהיקף הרחב של רפואת השיניים, אין זה מפתיע שדבי בחרה לחזור לדאל לשנה נוספת כדי להמשיך בתושבות פרקטיקה כללית (GPR). “אני רוצה לרכוש מיומנויות וידע מתקדמים. אולי יתעורר מזה עניין במומחיות, אבל כרגע אני אוהב את הרעיון שיש לי את היכולת להיות מסוגל לעשות הרבה דברים. “

.

Dental Surgeon אמיר דיין : פרופיל גראד: דרכו של חתן הפרס המוביל ל …

No Comments

Post A Comment