אמיר דיין מרפאה לשיניים Amir Dayan : AAID חושפת חידון חדש כדי לקבוע אם אתה …

AAID חושפת חידון חדש כדי לקבוע אם אתה ...

אמיר דיין מרפאה לשיניים Amir Dayan : AAID חושפת חידון חדש כדי לקבוע אם אתה …

שיקגו, 9 ביוני 2021 (GLOBE NEWSWIRE) – האקדמיה האמריקאית לרפואת שיניים להשתלות (AAID) פיתחה חדש חִידוֹן כדי לעזור לאנשים לקבוע אם הם מועמדים להשתלות שיניים.

החידון, שנועד להיות נקודת התחלה לאנשים החוקרים אפשרויות החלפת שיניים, ושואל חמש שאלות בנוגע לבריאות הפה ומבוסס על תשובותיו של כל אדם מייצר המלצה.

“אנו רוצים שהחידון הזה יהיה מועיל ואינפורמטיבי,” אומר נשיא AAID, אלפרד “דיוק” הלר, DDS, MS, FAAID, DABOI / ID. “אם תוצאות החידון מראות שמישהו צריך לחקור השתלות שיניים, המטרה העיקרית שלנו היא לחבר את אותו אדם עם רופא שיניים מושתל באזורו כדי לקבל ייעוץ מותאם אישית.”

ניתן למצוא את החידון באתר הפונה לחולה של AAID המספק מידע מומחה ומתקדם על השתלות שיניים וכולל כלי חיפוש שימושי לאיתור רופאי שתלים מקומיים מוסמכים ביותר.

לאנשים שהקדישו טיפול בשיניים חסרות וביקור אצל רופא השיניים עקב COVID-19, ה- AAID מעוניין להביא למודעות עד כמה חשוב לתעדף את בריאות הפה שלך ואת החשיבות של ביקור אצל רופא שיניים מומחה.

רופאי שיניים בעלי תעודת AAID משקיעים זמן ואנרגיה משמעותיים בהכשרה ממוקדת להשתלות שיניים. מכיוון שיש להם ידע מעמיק בכל ההיבטים של השתלות שיניים ואפשרויות הטיפול, הם מבינים את התמונה הגדולה – והם מחויבים לשים את הצרכים שלך ואת הבריאות שלך בראש סדר העדיפויות.

רוצה לבחון את החידון כדי לראות אם אתה מועמד להשתלות שיניים?

>>> קח את החידון כאן >>>

אודות האקדמיה האמריקאית לרפואת שיניים (AAID):

ה- AAID, שנוסד בשנת 1951, היה הארגון הראשון בארצות הברית שהוקדש לפיתוח והשתלת השתלות שיניים. כיום, לאחר 70 שנה, ה- AAID ממשיך להיות הארגון המוביל של רופאי שיניים המוקדש למתן פתרונות לטיפול בהשתלת שיניים. תוכנית ההסמכה שלהם מחזקת כי אנשים אלה עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר של יכולת במקצוע. למידע נוסף, צרו קשר עם האקדמיה האמריקאית לרפואת שיניים בשתלים בכתובת [email protected] או להתקשר למספר 312-335-1550.


        

.

Dental Surgeon אמיר דיין : AAID חושפת חידון חדש כדי לקבוע אם אתה …

No Comments

Post A Comment