אמיר דיין מרפאה לשיניים Amir Dayan : מדוע מעריכים טיפולי שיניים מדי שנה?

valued practice

אמיר דיין מרפאה לשיניים Amir Dayan : מדוע מעריכים טיפולי שיניים מדי שנה?

תרגול מוערךמג’ה תומפסון מסביר את תהליך הערכת התרגול שלך וכיצד זה יכול לעזור לך להגיע למטרה הסופית שלך.

בהמשך לעשרת הסיבות המובילות להעריך את תרגול השיניים שלך, יהיה טוב להסביר כיצד התהליך עובד ומה התוצאה.

כל בעל תרגול צריך להיות מוערך בשנה שעברה על טיפולי השיניים. זה יעזור להם להישאר בקנה אחד עם השוק ולנקוט בפעולה כדי להשיג תוצאה רצויה. אם תתחיל בתהליך זה בתחילת כהונתך בבעלותך, תרגיש אחראי יותר על התוצאה הסופית מאשר להשאיר אותה לשנים האחרונות.

כדי לשים זאת בהקשר, אם בכל שנה במהלך הבעלות שלך תשפר את הרווח ב -10%, בעוד 20 שנה הרווח שלך היה גדל ב -215%. ראה לוחות 1 ו -2 כדי לראות איך זה נראה לאורך התקופה.

טבלה 1: צמיחה של 5% לשנה

בשתי הדוגמאות משתמשים בנתון רווח שנתי התחלתי של 100,000 ליש”ט. צמיחה של כל שנה מוסיפה לקודמת, ומגבירה את הריבית. בדוגמה הראשונה, 20 שנים של צמיחה רצופה של 5% הניבו כמעט 1.5 מיליון ליש”ט יותר באותה תקופה. בדוגמה השנייה, במהלך 20 השנים, העסק הניב רווח של 4.3 מיליון ליש”ט יותר מאשר ללא התערבות.

צמיחה מתמשכת אינה קלה. עם זאת על ידי הערכת העסק מדי שנה, תוכלו לזהות פרמטרים בהם צמיחה אפשרית. אתה יכול לפעול על פי אלה כדי להמשיך במחזור. שינויים קטנים לאורך תקופה ארוכה מסתכמים בשינוי גדול. זה עובד בכל העסקים וההשפעה החיובית נבנית לאורך זמן.

לוח 2: צמיחה של 10% בשנה

אז איך מתחילים את המחזור הזה?

התחל עם הערכת שווי מכיוון שמדובר בניתוח מעמיק היכן נמצא העסק וכיצד הוא משתווה לעסקי שיניים אחרים בעלי גודל ומיקום דומים. כדי להעריך את תרגול השיניים שלך, תזדקק ל:

 • חשבונות לשנתיים-שלוש האחרונות
 • חלוקת הכנסות רצוי לפי:
 • זרם הכנסה (NHS, תוכנית, פרטי וכו ‘)
 • על ידי קלינאי / חבר / היגייני
 • שכר עמית / היגייניסט, שעות עבודה ואחוז מעבדה / חומרים
 • רשימת צוותי התרגול, הכוללת: שלנו עבד, תעריפים לפי שעה, פרטי פנסיה וערך משוער של השכירות השנתית החזקה או החכירה.

זה נראה די רשימה, אבל אלה כמה מהיסודות שעליהם עליכם להבטיח שאתם מנהלים את העסק באופן פעיל ויעיל. אם אתה נכנס לשגרה, לאחר שהפריטים לעיל יהפכו לטבע שני.

רוב הפריטים המפורטים להלן זמינים בקלות מתוכנות ניהול החשבונות והתנהלות. אם אתה משתמש ב- SOE, הגישה לנתונים יכולה להיות מהירה עוד יותר כחברה שותפה, תמיד רק ברשותך.

ברגע שיש לי את הנתונים, מה קורה אז?

מנהל הערכת שווי בפועל ינתח את הנתונים ויגיד לך מה יוערך הנוהג שלך בשוק הנוכחי. הם יביאו בחשבון את תנאי השוק שפעלו באותה עת.

והכי חשוב, מנהל הערכת השווי בפועל:

 • שווה מידה לפרקטיקה שלך עם פרקטיקות דומות באזור ותוכל לומר לך אם הפרמטרים שאתה פועל תואמים את השוק. כמה דוגמאות:
 • אם שעות אחות השיניים שלך כפולות מהמספר בשעות רופאי השיניים יתכן שמאיישים אותך יתר על המידה ועלויות ההעסקה שלך עשויות להיות גבוהות מדי
 • אם אתה הבעלים של הנכס והשכירות שלך מוגדרת נמוכה מדי, או שאינך גובה דמי שכירות כלל, ייתכן שתוכל להוציא מזומן מהעסק בצורה יעילה יותר מס.
 • אם אתם מעוניינים להגדיל את ההכנסות העסקיות אך לא בטוחים כיצד לעשות זאת, מנהלי הערכות שווי עשויים להמליץ ​​על מסלולי צמיחת הכנסות שאולי לא ידעתם עליהם.
 • אם עלות השירותים שאתה משתמש בהם גבוהה, מנהל הערכת שווי בפועל יכול להציע לשותפים אשר יוכלו לייעל את עלויות השירות
 • אם אתם מעוניינים להרחיב את העיסוק שלכם, או לרכוש נוהג נוסף, מנהלי הערכת שווי בפועל יכולים להמליץ ​​על אפשרויות מימון ולעסוק בשותפים שלנו שיוכלו להבטיח לכם מימון. הקפדה על הבטחת שיעור הריבית הטוב ביותר, מגדיל את הרווחיות והערך של העסק
 • אם אתם מעוניינים להרחיב שירות מומחים, מנהלי הערכת השווי שלנו יכולים לעבוד עם השותפים שלנו על מנת לאבטח את הצוות והציוד המתאים עבורכם.

מציאת הדרך הנכונה

כל תרגול שיניים שונה. כל הערכת שיניים לתרופות שיניים הינה ייחודית. הפתרון שיעזור לך להגיע למטרה הסופית שלך יהיה תלוי בנסיבות האישיות שלך.

ללא קשר למצב ההתחלה, אנו יכולים לעבוד איתך על מנת למצוא את הדרך הנכונה לתרגול השיניים שלך.

השנה החדשה פירושה התחלה חדשה, ולכן אין זמן טוב יותר לתכנן. צור קשר עם Mediestates לקבלת הערכת שיניים בחינם, מבוססת ראיות, על מנת לפתוח את הדרך לצמיחה העתידית שלך.


למידע נוסף התקשרו 01332 321692, דוא”ל [email protected] או לבקר www.mediestates.co.uk

מאמר זה הופיע לראשונה ב רפואת שיניים מגזין. תוכלו לקרוא את הגיליון האחרון כאן.

Dentist אמיר דיין : מדוע מעריכים טיפולי שיניים מדי שנה?

No Comments

Post A Comment