אמיר דיין מרפאה לשיניים Amir Dayan : איך משיגים שיניים ישרות (ו … נוצץ …

איך משיגים שיניים ישרות (ו ... נוצץ ...

אמיר דיין מרפאה לשיניים Amir Dayan : איך משיגים שיניים ישרות (ו … נוצץ …

מחקר של מנהיג טיפולי הפה וחלוץ הטה-בריאות, SmileDirectClub, מראה שכ- 40 אחוז מהאוסטרלים מאמינים שהם יקבלו דחיפת ביטחון מיישור שיניים ושיפור חיוכם. ארבעה נוספים מכל עשרה אוסטרלים חושבים שיישור השיניים יעורר אותם לבצע שינויים אחרים בחייהם, כמו להתאמן יותר, לבקש ממישהו לצאת לדייט או להגיש בקשה לקידום.

תשובה לחייך עליה

SmileDirectClub עזר לרבבות אוסיות למצוא חיוך שהם אוהבים. באמצעות המערכים הברורים שלהם הם משפרים את החיוכים מבלי לשבור תקציבים ויכולים לחסוך ללקוחות עד 60 אחוזים חיסכון בפלטה המסורתית וביישור המסורתי.

SmileDirectClub מיישר את מרבית החיוכים בממוצע של 4-6 חודשים, אך האורך המדויק של התוכנית שלך תלוי ברופא השיניים או האורתודונטים הרשומים באוסטרליה.

“אנו במשימה להגדיל את הגישה לטיפולי הפה המשתלמים במחיר סביר ולעזור ליותר אנשים לממש את הפוטנציאל שמשנה את חייו של החיוך שלהם”, אומר ג’ייסון קוגלן, סמנכ”ל SmileDirectClub ANZ.

“כ -62 אחוז מהאוסטרלים שוקלים טיפול יישור שיניים, אך 8 אחוז נמנעים מטיפול שיניים בגלל עלות. SmileDirectClub קיים כדי לעזור לגשר על הפער הזה. “

השוואת העלויות

SmileDirectClub מציע שתי אפשרויות שונות. ב- SinglePay הלקוחות משלמים תשלום יחיד בסך 2825 $. לחלופין, הם יכולים לבחור ב- SmilePay, הכוללת שתי קבוצות של שומרים, הלקוחות מפקידים ראשונית בסך 299 דולר עם תשלומים חודשיים של 119 דולר למשך 24 חודשים (סך של 3155 דולר).

המערכות שלך כוללות גם הלבנת שיניים בהירה על פרימיום שנותנת תוצאות תוך שבוע בלבד.

סמייליסט

סמייליסט

איך SmileDirectClub עובד

SmileDirectClub מייצר תמונה תלת ממדית של השיניים שלך המאפשרת לצוות השיניים שלהם לראות מה קורה ולעצב את תוכנית הטיפול שלך. ישנן שתי דרכים קלות להכנת תמונה זו: לקוחות יכולים לבקר ב- SmileShop לצורך סריקת תלת מימד בחינם או להזמין ערכת רושם שיניים המכוונת לבית. בנוסף למערכי SmileDirectClub שאתה לובש 22 שעות ביום, הם מציעים גם יישור לילה שאתה לובש במשך 10 שעות רצופות רק בלילה בזמן שאתה ישן. בחירה זו בשני סוגים של יישרים מספקת לך את הגמישות והנוחות המתאימות לצרכים שלך.

כרגע יש סמיילשופס ברוב ערי הבירה ברחבי אוסטרליה כולל סידני, מלבורן. בריסביין, פרת ‘ואדלייד.

SmileDirectClub מיישרים נשלחים אליך בבת אחת בתיבה אחת גדולה וטושטשת. אין עוד המתנה למשלוחים חודשיים או ביקורים במשרד. יהיו לך הכלים הדרושים לך כדי לקבל את החיוך שתאהב.

סמייליסט

סמייליסט

דרך נוחה יותר ליישר שיניים

“אנו עובדים עם רשת של רופאי שיניים ואורתודונטים רשומים באוסטרליה, שחייבים להיות בעלי ניסיון של לפחות ארבע שנים בטיפול מסורתי ליישור יישור”, מוסיף קוגלן.

ללקוחות מוקצה רופא שיניים או רופא שיניים רשום באוסטרליה, הבודק ומאשר את תכניות הטיפול שלהם. טכנולוגיית SmartSculpt מאפשרת לרשתות SmileDirectClub של רופא שיניים ואורתודונטים משויכים לתכנן בקפידה את התנועות המתואמות של כל שן, לתכנית טיפול מדויקת יותר המספקת חיוך בבטחה וביעילות. הם גם מעצבים אישית כל מיישר, באמצעות טכנולוגיית ComfortSense, כדי להעניק לך את ההתאמה וההרגשה הטובים ביותר במהלך הטיפול.

“פלטפורמת רפואת הטלנטיות שלנו מאפשרת לרשת רופאי השיניים הרשומים שלנו באוסטרליה להעריך את הזכאות, לקבוע טיפול ברור בהתאמה אישית ולפקח על הטיפול מתחילתו ועד סופו לטיפול בטוח ויעיל”, אומר ג’ייסון קוגלן. “אין צורך בביקורים אישיים לא נוחים ומרובים.”

ללקוחות יש גישה 24/7 SmileDirectClub צוותים מקצועיים לטיפול בלקוחות וטיפולי שיניים במידת הצורך באמצעות צ’אט, דוא”ל, טלפון, מדיה חברתית ווידאו.

לְבַקֵר SmileDirectClub להזמין פגישה או להזמין את ערכת ההתרשמות עוד היום.

^ מקור – https://smiledirectclub.com.au/en-au/claims/

הובא לך על ידי SmileDirectClub

Doctor אמיר דיין : איך משיגים שיניים ישרות (ו … נוצץ …

No Comments

Post A Comment